درباره ما

شرکت دانش محور رخشان پلیمر صنعت در سال ۱۳۹۶ با استقرار در مرکز رشد فناوری پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و با تکیه بر دانش فنی کادری متخصص و مجرب، فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید کامپاند های پلیمری خاص با هدف تولید شیلنگ های پنوماتیک آغاز نمود و در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید مستربچ و کامپاند های پلیمری مورد استفاده در صنایع مختلف (مثل خودرویی و ساختمانی و کشاورزی و …) فعالیت دارد.
شرکت رخشان پلیمر صنعت می کوشد تا با بکارگیری استاندارد های جهانی و از طریق توسعه ی فناوری های نوین و با بهره گیری از کادر متخصص خود، کیفیت محصولات خود را ارتقاء بخشد و محصولاتی با کیفیت و یکنواخت جهت افزایش سطح رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود تولید نماید.
التزام به کیفیت ، اعتقاد به نوآوری ، تعهد به کارآفرینی دانش محور در راستای توسعه پایدار ، ارزش افزایی برای مشتریان و فروش منتج به نتیحه برد- برد برای فروشنده و مصرف کننده ، ارزشهای بنیادین و استراتژی این شرکت در جهت نیل به چشم اندازهای متعالی موسسین آن است .
شایان ذکر است در سال ۱۳۹۷ شرکت رخشان پلیمر صنعت با تاسیس دفتر نمایندگی در کشور عمان(شهر مسقط) صادرات به عمان و سایر کشور های حوزه خلیج فارس را آغاز نموده و هم اکنون محصولات این شرکت نوپا در کشور عمان به فروش می رسد.