About Us

درباره شرکت رخشان پلیمر صنعت

شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت در سال ۱۳۹۷ با استقرار در مرکز رشد فناوری پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و با تکیه بر دانش فنی کادری متخصص و مجرب، فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید کامپاندهای پلیمری آغاز نمود.

شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت

شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت در سال ۱۳۹۷ با استقرار در مرکز رشد فناوری پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و با تکیه بر دانش فنی کادری متخصص و مجرب، فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید کامپاندهای پلیمری آغاز نمود و در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید کامپاند های پلیمری مهندسی، کامپاند PP جهت پارچه ملت بلون (Meltblown) و همچنین طراحی و تولید مستربچ های افزودنی مورد استفاده در صنایع مختلف (خودرویی، الکتریکی و کشاورزی و …) فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۳۹۹ موفق به اخذ تاییدیه “دانش بنیان تولیدی در تولید “کامپاند PP جهت پارچه ملت بلون” از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری گردید.

 شرکت رخشان پلیمر صنعت می کوشد تا با بکارگیری استاندارد های جهانی و از طریق توسعه ی فناوری های نوین و با بهره گیری از کادر متخصص خود، کیفیت محصولات خود را ارتقاء بخشد و محصولاتی با کیفیت و یکنواخت جهت افزایش سطح رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود تولید نماید.

Image

ماموریت ما

 شرکت  دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت می کوشد تا با بکارگیری آخرین یافته های علمی از طریق  نوآوری و توسعه ی فناوری های نوین، با بهره گیری از کادر متخصص خود با استفاده از تجهیزات به روز، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، جهت تولید کالای با کیفیت ایرانی به منظور افزایش سطح رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود تولید نماید. تولید کالای با کیفیت ایرانی و صادرات آن در بازارهای جهانی و بالا بردن نام ایران عزیز در میان رقبای منطقه ای از جمله اهداف این شرکت میباشد.

Image

چشم انداز

 التزام به کیفیت، اعتقاد به نوآوری، تعهد به کارآفرینی دانش بنیان در راستای توسعه پایدار، ارزش آفرینی برای مشتریان و فروش منتج به نتیحه برد- برد برای فروشنده و مصرف کننده، از ارزشهای بنیادین این شرکت در جهت نیل به چشم اندازهای متعالی موسسین آن است.

Image