کامپاند ملت بلون

کامپاند ملت بلون

تولید پارچه ملت بلون از کامپاند ملت بلون شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت
تولید پارچه ملت بلون از کامپاند ملت بلون شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت

 

لایه بی بافت (Non-woven)ملت بلون(Meltblown)  ماسک های تنفسی اصلی ترین و پراهمیت ترین لایه ماسک بوده که وظیفه جذب ذرات معلق و ویروس ها را به عهده دارد و از جنس پلی پروپیلن با MFI   بسیار بالا تولید می شود که منجر به تولید پارچه ای با الیاف بین ۱ تا ۵ میکرمتر می گردد.این لایه از کامپاند ملت بلون تولید میشود.

در شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا (Covid_19) در دنیا و ایران و لزوم استفاده از ماسکهای تنفسی برای همه اقشار جامعه، به منظور تامین نیاز تولید کنندگان پارچه ملت بلون در کشور و کمک به کاهش واردات مواد اولیه آن با قیمت بسیار بالا، شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت با تکیه بر دانش فنی خود، موفق به تولید کامپاند ملت بلون با شاخص  جریان  مذاب  حدود 1200 ، ۱۵۰۰ ، ۱۸۰۰  (g/10min) گردید و هم اکنون یکی از معدود تولید کنندگان مواد اولیه پارچه ملت بلون در داخل کشور می باشد.

ساختار سه لایه ماسک جراحی، ملت بلون رخشان پلیمر
ساختار سه لایه ماسک جراحی (لایه وسط Meltblown)

کامپاند ملت بلون شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت با شاخص جریان مذاب متفاوت متناسب با ماشین آلات متنوع در خطوط تولید پارچه ملت بلون و فیلترهای صنعتی تولید میشود. این محصول علاوه بر استفاده گسترده در ماسک های تنفسی، در تولید اقلام بهداشتی کودک و بانوان، فیلترهای صنعتی، عایق در صنایع الکتریکی و…. کاربرد دارد.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. تماس با واحد فروش