صنایع هدف

صنعت فیلم و بسته بندی:

امروزه صنعت بسته بندی در جهان از بزرگترین و کاربردی ترین صنایع محسوب می شود. هر محصول تولید شده از خوراکی ها، پوشاک، قطعات و کالاهای مختلف کوچک و بزرگ در بسته بندی های متنوع پلیمری به بازار عرضه می شوند. در سالهای اخیر با توجه به تنوع محصولات صنایع مختلف در دنیا، آنچه موجب تمایز محصولات و توسعه بازاریابی شرکتها می شود، تنوع در بسته بندی آنهاست. از این رو شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت در تولید مواد اولیه مورد مصرف در صنایع بسته بندی، محصولات متنوعی تولید و به بازار عرضه کرده است از جمله این محصولات میتوان به مستربچ سفید، مستربچ پرکننده، و انواع مستربچ های افزودنی اشاره کرد. این محصولات با بهره گیری از بهترین فرمولاسیون و به روز ترین تجهیزات آماده عرضه به تولیدکنندگان حوزه فیلم، نایلون، کارتن پلاست، ظروف یکبار مصرف و… می‌باشد.

مستربچ سفید

مستربچ های پرکننده

 مستربچ آنتی یو وی

مستربچ آنتی اکسیدانت

مستربچ لیزکننده (anti Slip)

مستربچ کمک فرآیند

مستربچ شفاف کننده

صنعت برق و الکترونیک:

دنیای مدرن امروز به شدت به صنایع الکترونیکی وابسته شده و محصولات حوزه صنعت برق و الکترونیک در همه محیط های متنوع زندگی بشر دیده می شود. استفاده از تجهیزات الکتریکی مختلف جهت خنک کردن و یا گرم کردن محیط کار و یا محل زندگی در فصول مختلف سال منجر به مصرف برق زیاد جوامع شده و محصولات صنعت برق و الکترونیک می بایست از کیفیت و ایمنی بالا برخوردار باشند، با توجه به این موضوع، این صنعت نیازمند استفاده از مواد اولیه با کیفیت مطلوب و دارای استانداردهای ایمنی می باشد. محصولات شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت، با فرمولاسیونی نوآورانه و متنوع جهت تولید قطعات مورد مصرف در صنایع برق و الکترونیک از جمله مستربچ های ضد شعله، کامپاند های ضد شعله و آلیاژهای متنوع به تولیدکنندگان کلید، پریز، فیوز، سه راهی های برق و…. می‌باشد.

 مستربچ  های ضد شعله

کامپاند های ضد شعله 

آلیاژهای PC/ABS

مستربچ آنتی استاتیک

صنعت خودرو سازی:

صنعت خودرو سازی یکی از صنایع مهم کشور تلقی می‌شود که با توجه به اشتغال چشم گیر این صنعت همواره مورد حمایت دولت قراردارد. به همین دلیل استفاده از آمیزه های پلیمری مهندسی در این حوزه بسیار نیاز است. آمیزه هایی که علاوه بر سبک سازی خودرو، استحکام مکانیکی مطلوب و مقاومت حرارتی مناسب به قطعات بدهد. از این رو شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت محصولات متنوعی جهت استفاده در تولید قطعات خودرو بازطراحی، تولید و به بازار عرضه مینماید. این مواد جهت تولید قطعات داخل و خارج خودرو و همچنین قطعات موتور می‌باشد. از جمله این محصولات میتوان به کامپاند پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه، کامپاند ABS/PC، کامپاند پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه و تالک و .. اشاره کرد.

کامپاند پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه

آلیاژ ABS/PC

کامپاند پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه

کامپاند پلی پروپیلن تقویت شده با تالک

مستربچ آنتی استاتیک

مستربچ ضد شعله

کامپاند های مهندسی ضد شعله

صنعت نساجی:

صنعت نساجی در ایران جزء صنایعی برشمرده می‌شود که از پیشینه فراوانی برخوردار بوده است. این صنعت روز به روز از الیاف طبیعی فاصله گرفته و به سمت الیاف پلیمری می رود. در این راستا شرکت دانش بنیان رخشان پلیمر صنعت محصولات ویژه ای طراحی، تولید و به بازار عرضه کرده است که علاوه بر در حوزه نساجی در بهداشت و سلامت خانواده ها بسیار موثر بوده است. از جمله محصولات مورد مصرف در صنعت نساجی کامپاند ملت بلون، مستربچ پرکننده و مستربچ سفید می‌باشد.

 

مستربج و کامپاند ملت بلون

مستربج های پرکننده

مستربچ سفید

صنعت لوازم خانگی:

صنعت لوازم خانگی از دیرباز در کشور ما رونق داشته، ولی اخیرا تولیدکنندگان این حوزه عزم ویژه ای جهت داخلی سازی محصولات این حوزه جزم کرده و شاهد شکوفایی این صنعت هستیم. در این راستا شرکت رخشان پلیمر صنعت محصولات متنوعی جهت استفاده در تولید قطعات پلیمری لوازم خانگی ارائه بازار کرده است تا ضمن حفظ کیفیت قطعات تولیدی، زیبایی ظاهری آن نیز مورد توجه مصرف کنندگان باشد. از جمله این محصولات میتوان به کامپاندهای مهندسی، آلیاژهای ویژه ABS، مستربچ های پرکننده و مستربچ سفید اشاره کرد.

کامپاند پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه

کامپاند پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه

آلیاژ  ABS/PC

مستربچ های پرکننده

 مستربچ سفید

مستربچ ضد شعله

کامپاند های ضد شعله